![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 11576039
*
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 18:37:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 23:20:05
1
100 kr
22/1 11:39:24
2
Vinnande bud
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Grafiskt blad
Läs mer om Stockholm
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/1 23:20:05 | 1 | 100 kr |
22/1 11:39:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...![](/tema/themes/{1B482D78-4B1E-43FF-8686-ADC7966C17B9}_183x97.jpg)
Läs mer om Stockholm
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25